Зарядка електромобілів

Зарядка електромобілів в Луцьку

Сьогодні електромобілі – не дуже поширене явище. Але за оцінками експертів вже до 2020 року кожен десятий автомобіль буде заряджатися електрикою. Ще кілька років тому такі машини можна було побачити лише на виставках, а сьогодні багато таких вже їздить по вулицях міст. Саме тому в Луцьку відкрили станцію підзарядки електромобілів. І нехай поки що деякі водії не довіряють таким машинам, скоро вони здобудуть популярність і довіру багатьох автолюбителів.

Ми – одна з 40 станцій зарядки для електрокарів в Україні, тому з впевненістю можемо сказати що Луцьк готовий до їх масової появи. Якщо ви боялися купувати автомобіль на електриці через неможливість його підзарядки, то можете сміливо відкидати всі страхи в бік, адже тепер в Луцьку є надійна станція для зарядки електромобілів. Завітайте до нас і на власні очі подивіться як все працює! Ви будете задоволені!

Про електричні акумулятори

Об’єм батареї електромобіля вимірюється в кіловат-годинах. Якщо об’єм батареї складає 85 кВтг, теоретично, вона може віддавати потужність в 85кВт протягом однієї години. Або ж протягом 85 годин віддавати потужність 1кВТ. Для того, щоб зарядити цю батарею, треба провести зворотній процес. Тобто подавати на неї 85 кВт протягом години, або 1кВт протягом 85 годин. Проте в реальному житті через різноманітні втрати зарядка не завжди може використовуватися з однаковою швидкістю та показниками. Але, не зважаючи на це, принцип її роботи такий. Ви розумієте, що для повної зарядки такого акумулятора потрібна допомога спеціалістів, адже встановити розетку з такою потужністю в звичайному будинку практично не можливо.

Чому варто заряджати акумулятори в спеціальних станціях?

Для швидкої підзарядки електромобіля потрібен потужний зарядний пристрій. Не завжди таку річ можна тримати вдома. В звичайній побутовій розетці напруга 220 В і максимальна сила струму не більше 16 А. Якщо помножити це на напругу та силу струму, то максимальна потужність використання вийде 3,5 кВт. Для повноцінної роботи електромобіля цього не достатньо. Саме тому ми відкрили першу в Луцьку станцію підзарядки електромобілів. В нас є для цього усі умови та найкраще обладнання. Тут ви зможете зарядити акумулятор до вашого електрокару швидко, якісно та за помірну ціну.